پنجشنبه, 28 دی 1396
توقف مجدد فعالیت سیب پرس

سایت خبری سیب پرس که چند روزی بود با مدیریت جدید فعالیتش را آغاز کرده بود بدلیل عدم توافق برای واگذاری سایت مجددا تعطیل شدپایان فعالیت سایت خبری سیب پرس

به گزارش سیب پرس باتوجه به بروز پاره ای مشکلات شخصی برای مدیر سابق سایت خبری سیب پرس جناب آقای محمدی ، ایشان تصمیم به تعطیل کردن سایت گرفتند که پس از مدتی با درخواست فروش سایت موافقت کرده و سایت خبری سیب پرس را به مدیریت جدید تحویل دادند. اما در نهایت عدم توافق میان جناب آقای محمدی و مدیر جدید سایت باعث شد تا مجددا فعالیت این سایت متوقف شود.
افرادی که تمایل دارند سایت خبری سیب پرس را خریداری کنند میتوانند رزومه خود را به ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال کنند و یا از بخش تماس با ما جهت خرید سایت اقدام کنند.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
زاهدانی  - خرید و یا همکاری موقت برای رفع مشکلات   |2013-08-11
با سلام و احترام
درخواست همکاری صلواتی و یا خرید سایت را دارم . اگر هدف مان از ایجاد سایت مشخص و مقدس باشد با تشکیل تیم و گروه کاری قوی و شناخت نیازهای مخاطبان این سایت می تواند مهمترین سایت در سیستان و بلوچستان باشد . بدانیم سیستان پیش از هر زمان دیگر به مسئولیت پذیری اجتماعی
ونخبگان ونمایندگان دلسوز و زحمتکش همه دوره ها و سایت های برتر ایرانی و جهانی نیازمند است
ما میراث دار و نابودکننده!!!تمد 5000 ساله اولین ها در سیستان هستیم
اولین در ولایت مداری و تبعیت از رهبری
اولین در مسئولیت پذیری اجتماعی
اولین در شجاعت و دلاوری
اولین در رقابت و کار و
فعالیت
و اولین ....
و امروز برای رسیدن به الگوی اولین در دنیا به مسئولیت پذیری اجتماعی بیش از هر زمانی نیازمندیم.
از خداوند متعال سربلندی شما را خواستاریم
سیستانی  - خودکار   |2013-07-19
از بس اخبار سیب پرس مسخره شده بود من فکر کردم دستگاه گذاشتین سایت بصورت خودکار به روز میشه. امیدواریم این سیب پرس رو دوباره با مدیریت اولش فعال ببینیم.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."