سه شنبه, 01 اسفند 1396
حجاب سپري در مقابل ناهنجاری‌ اجتماعی

سيب پرس : امام جمعه زابل گفت: حجاب جوانان را از ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی مصون می‌دارد.

خبرگزاری فارس: حجاب جوانان را در مقابل ناهنجاری‌های اجتماعی مصون می‌دارد

به گزارش سايت خبري سيب پرس ، حجت‌الاسلام سید کاظم طباطبایی ظهر امروز در مصلی المهدی (عج) زابل در خطبه‌های سیاسی و عبادی نماز جمعه، نمازگزاران را به رعایت تقوا و ایمان دعوت کرد.

وی با اشاره به ضرورت حفظ حجاب در جامعه اظهار داشت: حجاب برای جوانان ما محدودیت نبوده بلکه مصونیتی است که انسان‌ها را از گزند ناهنجاری‌ها حفظ می‌کند.

امام جمعه زابل بیان کرد: حجاب گوهر ارزشمند و گرانمایه‌ای است که انسان را مانند مروارید درون صدف حفظ می‌کند.

طباطبایی گفت: جامعه غرب برای مبارزه با اسلام اصیل و پویا، حجاب را محدودیت عنوان می‌کند تا ارزش‌ها و کرامات والای آدمی را از بین برده و انسان را موجودی صرفا مادی قلمداد کند.

وی اضافه کرد: در زمینه عفاف و حجاب باید در فضاهای فرهنگی، آموزشی، فکری و اعتقادی بیش از پیش فرهنگ‌سازی شود.

امام جمعه زابل در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به آخرین تحولات در منطقه افزود: تاریخ مصرف آمریکا، انگلیس و اسرائیل به پایان رسیده است.

طباطبایی ادامه داد: تحریم و تهدید علیه ایران اسلامی فایده‌ای نداشته و تنها چهره کریه دشمنان را نمایان‌تر می‌کند.

وی گفت: دشمن توان مقابله با ایران اسلامی را ندارد و در تلاش است تا با ابزارهای تحریم و تهدید اقتصادی ایران اسلامی را از پای درآورد.

خطیب جمعه زابل بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی بدانند ملت شریف ایران تا پای جان از نظام و انقلاب خود محافظت کرده و پشتیبان ولی‌فقیه هستند و هیچ تهدید و تحریمی هم علیه آن‌ها اثر ندارد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."