پنجشنبه, 28 دی 1396
گازكشي ازايرانشهر به زاهدان تاسال92

سيب پرس : مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: عملیات لوله گذاری خط انتقال گاز از ایرانشهر به زاهدان از اواخر امسال آغاز و تا پایان سال آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاري سيب پرس ، محمد رضا غروی با تشریح اهداف و نتایج سفرش به زاهدان بیان کرد: در این سفر علاوه بر بازدید از پروژه های شرکت ملی گاز و معرفی مدیر جدید شرکت گاز سیستان و بلوچستان، با استاندار نیز دیدار خوبی انجام شد.

وی افزود: شتاب بخشی در عملیات گازرسانی به شهرهای استان از جمله تاکیدات نشست با استاندار سیستان و بلوچستان بود که در این زمینه قرار شد با توجه به اینکه اکنون تنها شهر ایرانشهر از نعمت گاز برخوردار است کارهای نیمه تمام آن نیز تا پایان سال آینده به اتمام برسد و تمامی شهروندان از گاز طبیعی بهره مند شوند.

وی ادامه داد: گازرسانی به بقیه شهرهای سیستان و بلوچستان مستلزم اجرای خطوط انتقال است که در این زمینه نیز با توجه به تصمیمات قبلی اجرای خط انتقال ایرانشهر به زاهدان در مرحله نخست مورد تاکید است که عملیات اجرایی این طرح تا پایان سالجاری آغاز خواهد شد.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: پیمانکار این طرح اکنون لوله های مورد نیاز را سفارش داده است و به محض ورود لوله ها طرح آغاز می شود این در حالی است که عملیات لوله گذاری در داخل شهر زاهدان نیز اکنون در دست انجام است.

غروی خاطر نشان کرد: با اتمام دو طرح انتقال و لوله گذاری داخل شهر زاهدان که بطور همزمان در حال پیگیری و اجراست، مردم این شهر از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

وی در خصوص وضعیت اعتباری این طرح گفت: بر اساس قرار داد امضا شده با پیمانکار قرار است کلیه هزینه ها اعم از خرید ادوات و تجهیزات، انجام عملیات لوله گذاری و سایر نیازهای طرح توسط پیمانکار تامین و پرداخت شود و پس از اتمام کار کلیه هزینه ها بطور یکجا از سوی شرکت گاز به وی پرداخت خواهد شد.

وی افزود: در مرحله نخست قرار است شهر زاهدان از نعمت گاز برخوردار شود و پس از آن انشعابات به سایر شهرها ادامه یابد.

همچنین مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در سفر به زاهدان با تقدیر از تلاشهای انجام شده مسوولان و کارکنان شرکت گاز سیستان و بلوچستان، ˈمحمد حسن طهرانیˈ را به عنوان مدیر جدید این شرکت معرفی کرد.

مدیر جدید شرکت گاز سیستان و بلوچستان نیز به ایرنا گفت: استان سیستان و بلوچستان از مردمی خونگرم و مهربان برخوردار است که کار کردن برای آنان افتخار است.

محمد حسن طهرانی افزود: اطلاع رسانی شفاف به مردم سبب جلب اعتماد بیشتر آنان و تشویق و ترغیب عمومی برای همکاری در پیشبرد اهداف و برنامه های سازندگی می شود.

وی از رسانه های ارتباط جمعی بویژه خبرگزاری جمهوری اسلامی که تاکنون با تهیه و انتشار اخبار و گزارشهای متعدد از روند گازرسانی به شهرهای سیستان و بلوچستان این شرکت را یاری رسانده، خواست تا از این پس با ارتباط بیشتر و نزدیکتر علاوه بر اطلاع رسانی مناسب، پل ارتباطی خوبی میان مردم و مسوولان باشند.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
ناشناس   |2015-01-22
عذر خواهی می کنم پیایان سال 94
ناشناس  - اصلاح خبر   |2015-01-22
تاریخ گاز رسانی سال 92درج شده است پایان 93حسب فرموده مسئول گاز باید صحیح باشد

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."