پنجشنبه, 28 دی 1396
جامعه پزشکی، حافظ سلامت انسان ها

سيب پرس ، استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پزشکان و جامعه پزشکی حافظ سلامت و پاسدار حیات انسانها هستند و حضور فعالانه آنان در جامعه با وظیفه دیده‌ بانی سلامت و ریشه ‌یابی و پیشگیری از نابهنجاری ها بسیار ضروری است.

به گزارش خبرگزاري سيب پرس ، مهندس حاتم ناروئی در دیدار با اعضای هیئت مدیره نظام پزشکی استان اظهار داشت: وظیفه اصلی پزشکان و نظام خدمات پزشکی در درجه اول حفظ سلامت مردم و ارتقای آن با تدابیر شایسته و علمی است.

وی با اشاره به اینکه ارتقای نظام سلامت یکی از اولویت های نظام جمهوری اسلامی ایران است، افزود: خدمات در این حوزه باید به جای درمان محور بودن به سمت سلامت محور بودن حرکت کند که این مهم از طریق آموزش بدست می آید.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: نگاه سلامت محور به جای درمان محور این طرح از نکات برجسته و متمایز آن است که موجب می شود تا پزشکان به جای افزایش درآمد خود، به فکر تامین سلامت بیماران بوده و از مراجعات غیرضروری آنها جلوگیری کنند.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."