سه شنبه, 01 اسفند 1396
کاهش هزینه‌های برق ادارات ثبت احوال

سيب پرس : مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: امسال هزینه‌های مصرف برق در ادارات ثبت احوال سطح استان نسبت به سال گذشته 60 میلیون تومان کاهش داشته است.

خبرگزاری فارس: کاهش هزینه‌های برق ادارات ثبت احوال سیستان و بلوچستان

 

به گزارش خبرگزاری سيب پرس علی زاهدی‌نیا اظهار داشت: بهسازی‌ فضاهای اداری و استفاده از وسایل استاندارد و با درجه کیفی بالا باعث شده سطح بهره‌وری در ادارات ثبت احوال ارتقا یابد به‌طوریکه تاکنون بیش از 60 میلیون از هزینه برق ادارات کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه بهره‌وری مستمر از طریق صرفه جویی با شعار حاصل نمی‌شود بلکه در این راستا باید ساختارهای مناسبی طراحی کرد گفت: ثبت احوال سیستان و بلوچستان در چند سال گذشته توانسته با بهبود ساختار فضاهای اداری و تبدیل ساختمان‌های چند اتاقه به پیشخوان، استفاده از لوازم کم مصرف و بهره‌وری در استفاده از آنها به این مهم دست یابد.

وی افزود: نظارت و ارزیابی مداوم بر دستاوردهای بهره‌وری و کیفیت باید به گونه‌ای صورت تا نسبت به شناسایی حوزه هایی که امکان بهبود بیشتر در آنها وجود دارد نمایان شود همچنین فرهنگ سازی بهبود بهره‌وری در ادارات یک حرکت جمعی و سازمانی است که همه افراد در رده‌های مختلف بایستی درگیر آن شوند، بنابراین فرهنگ سازی و تبدیل آن به صورت یک فرهنگ سازمانی کمک زیادی به استقرار و نهادی شدن آن می‌کند.

زاهدی نیا اضافه کرد: مقایسه هزینه برق مصرفی ادارات در 9 ماهه نخست امسال با مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد برخلاف افزایش تعرفه برق مصرفی در سال‌جاری این میزان صرفه‌جویی در هزینه‌ها ایجاد شده که در همین راستا استفاده از انرژی خورشیدی برای تولید برق مصرفی در شهرستان زاهدان و ایرانشهر در دستور کار اداره کل قرار دارد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."