سه شنبه, 01 اسفند 1396
قصاب زاهدانی نقره داغ شد

سيب پرس : یک قصابی در زاهدان به دلیل گرانفروشی توسط تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان به جزای نقدی محکوم شد.

خبرگزاری فارس: قصاب زاهدانی نقره داغ شد

 به گزارش خبرگزاری سيب پرس   به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان، بنابر گزارش ضابطان تعزیرات حکومتی استان مبنی بر گرانفروشی یک واحد قصابی در شهر زاهدان و پس از تنظیم صورتجلسه موضوع در شعبه پنجم بدوی - تخصصی تعزیرات حکومتی این شهرستان مطرح و مورد رسیدگی قرار گرفت.

پس از انجام تحقیقات لازم و سیر مراحل قانونی، با احراز تخلف انتسابی، متصدی واحد صنفی فوق متخلف از حیث گرانفروشی 350 کیلوگرم گوشت گوساله شناخته شده و به پرداخت جزای نقدی به مبلغ 3 میلیون و 250 هزار ریال با توجه به میزان تخلف محکوم شد.

محکومیت یک نانویی به دلیل فروش سهمیه سوخت

یک واحد تولیدی نان در شهرستان زاهدان به علت عرضه خارج از شبکه سوخت سهمیه به جزای نقدی محکوم شد.

در این راستا پس از انجام تحقیقات مقدماتی و سیر مراحل قانونی، پرونده در شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان تشکیل و پس از بررسی و با توجه به مستندات موجود در پرونده، متصدی تولیدی نان متخلف شناخته شده و به جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

پس از ابلاغ رأی به متصدی تولیدی نان، وی اعتراض کرده و درخواست تجدید نظرخواهی کرد.

پرونده در شعبه دوم تجدیدنظر اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان نیز مورد بررسی مجدد قرار گرفت که در نهایت پس از بررسی‌های لازم، شعبه یاد شده متصدی این تولیدی را متخلف دانسته و وی را بابت عرضه خارج از شبکه سهمیه سوخت به جریمه نقدی به مبلغ 35 میلیون ریال به دلیل قطع سهمیه سوخت در حق صندوق دولت محکوم کرد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."