پنجشنبه, 28 دی 1396
دو انتصاب جدید در استانداری

سردار باغبانی مشاور استاندار سیستان و بلوچستان شد

ˈشهسوار پیریˈ مشاور و مدیر کل حوزه استاندار سیستان و بلوچستان در تماس خبرنگار ایرنا با وی ضمن تایید این خبر گفت: سردار غلامرضا باغبانی به عنوان مشاور استاندار سیستان و بلوچستان منصوب شده است.

سردار باغبانی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، تاکنون سمت های مختلفی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داشته است.


معاون جدید امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان معرفی شد

به گزارش ایرنا، استاندار سیستان و بلوچستان روز پنجشنبه در مراسم معرفی معاون جدید امور عمرانی که با حضور مدیران ستادی استانداری برگزار شد، از میری به عنوان چهره نام آشنای عرصه مدیریت استان یاد کرد.

ˈحاتم ناروییˈ گفت: وی فردی متدین و ولایت مدار و از مدیران جوان فعال و پیگیر مسایل مربوط به مسوولیت های پیشین خود بوده است.

او با قدردانی از تلاش های ˈمهدی صفدریˈ معاون سابق هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: به طور قطع در آینده نزدیک از وجود ایشان در پستهای مدیریتی دیگر بهره خواهیم گرفت.

استاندار اظهار امیدواری کردبا همراهی و همیاری مدیران اجرایی سیستان و بلوچستان و برنامه ریزی مناسب بتوان آبادانی و عمران کامل استان را رقم زد.

به گزارش ایرنا، میری تحصیلات دانشگاهی در مقطع دکترا دارد و مشاور استاندار و مدیر کل دفتر فنی استانداری سیستان و بلوچستان از جمله سوابق مدیریتی وی می باشد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."