يكشنبه, 02 ارديبهشت 1397
تخریب خانم دکتر عالی در زاهدان پرس

سایت زاهدان پرس که سابقه دیرینه ای در تخریب چهره های مردمی سیستانی دارد اینبار نیز در اقدامی ناپسند کاندیدای مردمی سیستان را تخریب کرد.نقاب زاهدان پرس

زاهدان پرس نوشت: برخی چهره های مشکوک سیاسی اصلاح طلب که همواره سنگ فتنه گرانی همچون خاتمی را به سینه می زدند در ستاد دکتر حلیمه عالی مشغول به فعالیت سیاسی و تبلیغاتی شده اند.

به گزارش سیب پرس ستاد خانم دکتر عالی مملو از افرادی است که بدون سهم خواهی و فقط برای جلوگیری از تکرار انتخابات مجلس هشتم در این ستاد حاضر شده اند و خانم عالی نمی تواند در ستادش را به روی کسی ببندد.

متاسفانه سایت زاهدان پرس که از ابطال آرای مهندس نجفی بسیار عصبانی است بدون توجه به خواسته های مردم سیستان اقدام به تخریب خانم دکتر حلیمه عالی نموده است. تلاش های ناکام زاهدان پرس برای تائید آرای مهندس نجفی باعث شده است تا این سایت به اصطلاح اصولگرا تلاش کند با بدبین کردن مردم نسبت به کاندیداها جلوی مشارکت حداکثری مردم را بگیرد.

گزارش های غیر رسمی حاکی است که عده ای تلاش دارند تا در صورت رای آوردن خانم دکتر عالی که تقریبا نیز قطعی به نظر می رسد ، انتخابات دور دوم را ابطال کنند و بعید نیست که این مطالب بر ضد خانم دکتر عالی نیز قسمتی از این پروژه باشد که از هم اکنون در زاهدان پرس توسط مهدی جهانتیغی کلید خورده است.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
علی   |2013-01-04
مهم پیروزی مردم بود که در این انتخابات پیروز شدند

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."