پنجشنبه, 28 دی 1396
محور انتقادات نمایندگان درجلسه غیرعلنی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

نمایندگان مجلس در جلسه غیر علنی که با حضور وزیر اقتصاد و دارایی در حال برگزاری است ، از آنچه مصاحبه های بی موقع و التهاب آور رئیس کل بانک مرکزی و سوءمدیریت وی در بازار ارز خواندند انتقاد کردند.

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفتگو با مهر، در خصوص اظهار نظر نمایندگان در جلسه غیرعلنی بررسی وضعیت ارز در کشور که با حضور وزیر اقتصاد در حال برگزاری است، گفت: در این جلسه غلامرضا مصباحی‌مقدم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، مسعود میرکاظمی رئیس کمیسیون انرژی، احمد توکلی، محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس و حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون تولید ملی به بیان دیدگاه های خود در خصوص علل نوسانات شدید بازار ارز پرداختند.

به گفته این نماینده لزوم مدیریت دقیق و کارشناسانه اقتصاد کشور مورد توجه همه سخنرانان این جلسه بود.

این نماینده مجلس تصریح کرد: بیشتر گلایه های نمایندگان از مصاحبه های رئیس کل بانک مرکزی بود که التهاب‌آور است و بخش عمده نوسانات بازار ارز را ناشی از سوءمدیریت بانک مرکزی می دانستند و موضوع تحریم ها را  تنها توجیهی برای سوءمدیریت بهمنی می خواندند.

وی با تاکید بر اینکه عمده گلایه نمایندگان از رئیس کل بانک مرکزی بود، گفت: رؤسای کمیسیون ها در این جلسه از سوءمدیریت وزیر اقتصاد در کنترل بازار نیز انتقاد کردند.

این نماینده مجلس همچنین اظهار داشت: مهدی کوچک زاده در جریان اظهارنظر نمایندگان با تذکرات پی در پی نسبت به انتقادات نمایندگان اعتراض می کرد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."